LINTBELLS YuDIGEST Dog - kompleks pro- i prebiotyków 15tab.

LINTBELLS YuDIGEST Dog - kompleks pro- i prebiotyków 15tab.
Producent:
LINTBELLS
Kod produktu:
1436
W magazynie:
brak

brutto: 21.99 zł
netto: 20.36 zł
Powiadom znajomego

Lintbells YuDIGEST Dog - wsparcie układu trawiennego dla psów i kotów, op. 15 tabl.

Łagodny i naturalny sposób  na równowagę układu pokarmowego.

Jeśli twój zwierzak często doświadcza rozstroju żołądka i problemów z trawieniem, nadciąga pomoc. Niezależnie od tego, czy cierpi na wrażliwość układu pokarmowego, wiatry czy luźne stolce, pomocne mogą okazać się odpowiednie probiotyki. Nasza seria produktów YuDIGEST sprawi, że każdy dzień będzie udany. Wsparcie będzie pod ręką, gdy będziesz tego potrzebować!

To tu rozpoczyna się łagodzenie problemów z żołądkiem.

YuDIGEST Dog współpracują ze sobą, by przywracać i utrzymywać zdrowie układu pokarmowego.

 • Podawaj YuDIGEST Dog każdego dnia, by twój pies był zdrowy, oddawał twarde stolce i miał więcej „dobrych” bakterii w jelitach.
 • Kompleksowe podejście do zdrowia układu pokarmowego
 • Wysoka jakość i duża zawartość aktywnych składników
 • Etycznie pozyskiwane składniki
 • Łatwe w użytku
 • Jedyne suplementy z unikalnym kompleksem BioActiv™ o zawartości aktywnych składników na poziomie, którego działanie wspomagające układ pokarmowy zostało udowodnione naukowo
 • Polecana przez weterynarzy i hodowców

Jak pomagają probiotyki i prebiotyki?

Nasze suplementy BioActiv™ , z probiotykami i prebiotykami, zwiększają naturalną populację bakterii chroniących zdrowie, które znajdują się w układzie trawiennym twojego zwierzęcia. Walczą ze „złymi” bakteriami o składniki odżywcze i blokują miejsca, w których mogłyby zaatakować patogeny. Prebiotyki to specjalny rodzaj węglowodanów, który pomaga zwierzętom poprzez wspieranie dobrych bakterii w układzie trawiennym.

YuDIGEST PLUS dostarcza psu kompleks wspierających jelita naturalnych składników o weterynaryjnej sile działania, zawierający niezwykle silną recepturę probiotyków i prebiotyków BioActiv™ . Razem pomagają psom szybko powrócić do normalnego stanu.

Przywraca naturalną równowagę.

 • Nasze wyjątkowe połączenie 3 różnych prebiotyków o naukowo udowodnionej skuteczności oraz 200 milionów bakterii probiotycznych na tabletkę, wspiera „dobre” bakterie i hamuje „złe”, zapewniając zdrową równowagę układu pokarmowego

Wiąże złe bakterie, wirusy i toksyny.

 • Montmorylonit to specjalny rodzaj glinki, która wiąże wirusy i toksyny tak, że mogą one bezpiecznie przejść przez układ pokarmowy twojego zwierzaka. Wykazano, że jest ona do 20 razy bardziej skuteczna niż inne powszechnie stosowane glinki, typu kaolin.

Wsparcie bariery jelitowej.

 • Treonina to niezbędny aminokwas, pomagający odbudować błonę śluzową jelit, która zazwyczaj jest niszczona podczas rozstrojów żołądka.

Pobudza zdrowe trawienie.

 • Siemię lniane to naturalne źródło błonnika, bogate w lignany i antyoksydanty, korzystnie wpływające na procesy trawienne.

Skład:

 • mielone siemię lniane (40%); Fructo-oligosacharydy (20%); Drożdże źródło MOS (20%); Beta Glucan (2,5%)

Dodatki:

 • Enterococcus faecium (NCIMB 10415) E1707: 2x1011 CFU/kg; 1x109 CFU/saszetkę; Treonina 40g/kg; 200mg/saszetkę; Bentonice-montmorillonite E558 100g/kg; 500mg/saszetkę

Składniki analityczne:

 • Tłuszcz 9,2%; Białka 20,7%; Włókno surowe 3,7%; Popiół surowy 13,5%;

Dawkowanie:

Stosuj tak długo, jak jest to konieczne lub zgodnie z zaleceniami weterynarza.

 

Wielkość zwierzęcia

 

Dawka dzienna

Na ile dni wystarczy opakowanie?

15

60


Psy małe i koty (do 10kg)

1 tabletka

15

60


Psy średnie (11-25kg)

2 tabletki

7

30
Jeśli korzystasz z YuDIGEST Dog, miej również pod ręką YuDIGEST PLUS for Dogs w celu szybkiego zaradzenia nagłym problemom z żołądkiem. Zawsze przydatne gdy jesteście poza domem lub w podróży.

 
Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

 
Sklep internetowy Shoper.pl
facebook